Protokol Listesi

PROTOKOL LİSTESİ  

   

KAYMAKAM  Mustafa DEMİR

T.B.M.M. ÜYELERİ

MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI, GENERAL VE AMİRALLER, GARNİZON KOMUTANI

Garnizon Komutanı Jan.Bnb.Ahmet KOÇDEMİR

BELEDİYE BAŞKANI, BÜYÜKŞEHİRLERİN GENEL TÖRENLERİ DIŞINDA ÖZELLİKLE İLÇELERDE YAPILAN TÖRENLERDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN SONRA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

Belediye Başkanı Ahmet ARPACIOĞLU

CUMHURİYET BAŞSAVCISI, DEVLET GÜVENLİK MAHKEMESİ, ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI, GENEL GÜVENLİK MAHKEMESİ BAŞKANI, BÖLGE İDARE  MAHKEMESİ BAŞKANI 

Cumhuriyet Başsavcı  Mehmet ARSLANTAŞ

BARO TEMSİLCİSİ

Baro Temsilcisi İrfan DEMİR

Ünye 1.Noteri Mustafa DEMİRBAŞ

Ünye 2.Noteri Yavuz KOÇTAN

FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ

Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Nuri YILMAZ

GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI  EMNİYET VE ASAYİŞTEN SORUMLU KURUM MENSUPLARI

İlçe Askerlik Şubesi Başkanı  Per.Üst.Vahap ÖZYILMAZ

İlçe Emniyet Müdürü Ömer AKAR

HAKİMLER ve CUMHURİYET SAVCILARI

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı    Mehmet ERARSLAN

Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi    Nihat ZİNCİRLİ

Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi    Rafet KALYONCU

Asliye Hukuk Hakimi                    Recai KOCAAĞA

Asliye Hukuk Hakimi                    M.Cemalettin ALTUNSOY

Asliye Ceza Hakimi                   Selim ERTEM

Sulh Hukuk Hakimi                   Gülcan KAYA

Sulh Ceza Hakimi                    İ.Deniz DEMİRKAYA

Sulh Hukuk Hakimi                   Gülcan KAYA

Cumhuriyet Savcısı                    Göksar YALDAR

Cumhuriyet Savcısı                    Hasan TURGUT

Cumhuriyet Savcısı                    Ozan KAYA

Cumhuriyet Savcısı                    Aslan USLU

Cumhuriyet Savcısı                    Ali SANDIKÇI

MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER

İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet ÇAMYAR

ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

CHP  İlçe  Başkanı  Orhan BODANCI

 

MUHALEFET PARTİLERİ İLÇE BAŞKANLARI

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nedim CAN

DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI VE ÜNİVERSİTELERCE BELİRLENECEK DİĞER ÖĞRETİM ÜYELERİ

Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard.Doç.Dr. Özlem TEZCEK

BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN  İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK ORTA ÖĞRETİM MÜDÜRLERİ, ÖĞRETMENLER, BAŞBAKANLIĞA BAĞLI DAİRELER

Gümrük Müdür V.                                                 Ümmügülsüm BALI SOYLU

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Aydın KUYUMCU

Liman Başkanı İsa PEHLİVAN

Müftü                                                                        Aydın YIĞMAN

Kredi ve Yurtlar Kur.Yurt Müdürü   Atika BİROL

ADALET BAKANLIĞI 

As.Mah. Yazı İşleri Müdürü   Eray OCAK

Ceza Mah. Yazı İşleri Müdürü

Savcılık Yazı İşleri Müdürü Arif VARİLCİ

İcra Müdürü                             Şerafettin GÖRKEN

İlçe Seçim Kurulu Müdürü Zekiye VARİLCİ

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 

İlçe Yazı İşleri Müdürü Bahtiyar ÇETİN

İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Fahri ÇOBAN

İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet AKTİKEN

MALİYE BAKANLIĞI 

İlçe Malmüdürü                                   Leyla İNAN

İlçe Vergi Dairesi Müdürü                 Gökhan YENEŞ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Milli Eğitim Müdürü                                   Musa ERDEM

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut KARABULUT

Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Nedim DEMİRCAN

Milli Eğitim Şube Müdürü    Vahit DURAN

Milli Eğitim Şube Müdürü İhsan YÜKSEL

Milli Eğitim Şube Müdürü Şinasi COŞKAN

BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI

Tapu Sicil Müdürü Refii Cenap BİLGİN

Kadastro Birim Amiri                Alparslan ÇELİK

SAĞLIK BAKANLIĞI

İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr.Engin ARAZ

Devlet Hastanesi Başhekimi    Op.Dr.H.Yalçın BÜYÜKKARABACAK

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI

PTT Müdürü      Cevat TELLİ

TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Yetkin ESEN

 

ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI                           

Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü        Mehmet Yaşar GÜNAY

 

SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI

Organize Sanayi Bölge Müdürü

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

Yedaş İşletme Müdürü Ali Kemal YILMAZ

KÜLTÜR VE TURİZM  BAKANLIĞI

İlçe Kütüphane Müdürü                 Erol KOCAOĞLU

Turizm Danışma Büro Uzmanı    Emin Kürşat TÜRK

 

ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI

Orman İşletme Müdürü   Recep TEMEL

RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ

TC. Ziraat Bankası Müdürü Abdulkadir MERAL

Halk Bankası Müdürü Sinan LOKUMCU

Vakıflar Bankası Müdürü Ali YAVUZDAĞ

Fiskobirlik Müdürü Baki ŞENSOY

TBMM GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN BAŞKANLARI

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Erol ÖZKAN

Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı Ali Kemal SAĞLAM

Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı Fatih SOYTÜRK

Demokrat  Partisi İlçe Başkanı                         İsmail TORUNOĞLU

Emek Partisi İlçe Başkanı Salim OĞUZ

Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Başkanı           Hakan AÇIKGÖZ

Halkın Yükselişi Partisi İlçe Başkanı Murat KARAKIŞ

İşçilerin Sosyalist Partisi İlçe Başkanı   Hasan GÜZEL

Milliyetçi Muhafazakar Partisi İlçe Başkanı Mustafa KORUCU

Özgürlük ve Dayanışma Partisi İlçe Başkanı Hüseyin GÜMÜŞ

Saadet Partisi İlçe Başkanı Veysel İLHAN

İLÇE GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ

İLÇE GENEL MECLİSİ   ÜYELERİ

İl Genel Meclis Üyesi Fahri ŞAHİN

İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin TAVLI

İl Genel Meclis Üyesi Ali ÖZKAN

İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman GÜNEŞ

İl Genel Meclis Üyesi Kemal AYDIN

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi İsmail SARI

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Orhan HAMARAT

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel KARTAL

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Bekir ŞİMŞEK

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Kemal ÇÖP

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Ceyhun CERRAHOĞLU

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Osman ŞİMŞEK

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi İlknur GÜMÜŞ YENİYILDIZ

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Ali ZOR

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Necati KURU

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi İdris KİBİROĞLU

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Zeki BALCI

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Ali GÜNGÖR

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Nihat SARAÇ

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Ali Kemal MEHEL

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Yakup VEYİSOĞLU

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Ömer ÖZTÜRK

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin ŞENEL

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Kenan DURMUŞOĞLU

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa AYBASTI

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet ŞENSES

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Gürkan ODABAŞI

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman KOÇOĞLU

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah BALCI

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Hatice CERRAHOĞLU

Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı  Durmuş ZOR

Ticaret Borsası Başkanı                                  Mustafa USLU

Ziraat Odası Başkanı Osman SARIKAHRAMAN

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İzzet ŞAHİN

Madeni Eşya Sanayii Oda Başkanı Ali ÖZKAN

Gıda Maddeleri Oda Başkanı Orhan OKUYAN

Giyim Eşyaları Oda Başkanı İsmet ÇAT

Şoförler Odası Başkanı Bekir ŞİMŞEK

ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ

Akbank Müdürü Erhan KÖSEF

Garanti Bankası Müdürü İlknur DEMİRTAŞ

Türkiye İş Bankası Müdürü Dursun Hakan AYDIN

Şekerbank Güven GİROL

Yapı Kredi Bankası Alparslan GÜNERCİ

HSBC Bank                   Nahide KÖROĞLU

Denizbank Müdürü      Savaş KAYA

ING Bank                                            Reşat ALEMDAĞ

KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI

Kızılay Derneği Başkanı Ali ALVER

Türk Hava Kurumu Başkanı İsmail SARI

Yardımsevenler Derneği Başkanı Gönül GÜVEN

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı      Mevlüt OCAK

Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı    Kadir Murat İNCE

Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı      Osman SARIKAHRAMAN

BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI

Tekkiraz Belediye Başkanı H.Necdet YILMAZ

Yenikent Belediye Başkanı Hasan HAMARAT

Yeşilkent Belediye Başkanı Kemal MARAL

İnkur Belediye Başkanı Mehmet OKUYUCU

Pelitliyatak Belediye Başkanı Kadir GÜMÜŞ

Hanyanı Belediye Başkanı      Bahattin TAŞ

Fatih Belediye Başkanı Şevki OCAK

Bu protokol listesi 01.08.1991 gün ve 8/3456 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren Ulusal ve Resmi bayramlarda yapılacak törenler yönetmeliğinin 11.04.l984 tarih ve 84/7934 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ve 30.01.1985 gün ve 85/10152 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile 03.01.1986 tarih ve 18977 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişik EK-1 listede 26.10.1985 gün ve 19266 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 03.10.1986 tarih ve 86/11081 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yayımlanan değişiklikte dikkate alınarak hazırlanmıştır.                                                                                                                                                    

Ünye Kaymakamlığı

Değişiklikleri +90 (452) 333 20 00 nolu faksa yazılı olarak bildirmeniz rica olunur.

 

 

Yönetmeliğin tam metni ve ekleri sunulmuştur.
Kanunun tam metni ve ekler sunulmuştur.
İlçe İnsan Hakları Kurulu Görevleri
Tüketiciler ve satıcılar arasında çıkan uyuşmazlıkları çözümlemek
Hizmetin belirtilen sürede tamamlanmamasındaki ilk müracaat yeri
Dilek ve Şikayetleriniz için online Kaymakamlığımıza başvurabilirisiniz

T.C. Ünye Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi © Copyright 2012.Tüm Hakları Saklıdır.

TELEFON & FAKS: +90(452) 323 10 01 /+90(452) 333 20 00
ADRES : Ünye Kaymakamlığı Hükümet Konağı 1. kat 52300 Ünye/ORDU/TÜRKİYE