Yenikent Ve Tekkiraz Beldelerine Ziyaret

Ünye Kaymakamı Sayın Mustafa DEMİR , Ünye Emniyet Müdürü Sayın Ömer AKAR , İlçe Jandarma Komutanı Jan.Yzb. Sayın Ahmet KOÇDEMİR, Orman İşletme Müdürü Sayın Recep TEMEL,Sağlık Grup Başkanı Sayın Engin ARAZ, İlçe Tarım Müdür Vekili Sayın İsmail ÖZSOY, Gençlik Spor Vekili Aydın KUYUMCU, ve daire amirleri ile Yenikent ve Tekkiraz Beldesini ziyaret etti. İlk olarak Yenikent Beldesini ziyaret eden Kaymakam DEMİR, kurum amirleri ile birlikte beldeye geldiklerini, belde halkının sıkıntı ve sorunlarını yerinde dinleyeceklerini ifade etti.

Belde Belediye Başkanı Sayın Mustafa HAMARAT , “Sayın İlçe Kaymakamımızın kurum amirleri ile birlikte beldemizi ziyaret etmesi bizi gerçekten onurlandırmıştır” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Daha sonra Yenikent İlköğretim Okuluna geçilerek Anasınıfı öğrencisi olan Derya ve Hülya KAYGUSUZ isimli ikizlerle sohbet eden Kaymakam DEMİR okulun sıkıntıları ve sorunlarını dinledi . Öğrencilere çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından Yenikent Sağlık Evine geçildi. Buradaki sağlık görevlisiyle yapılan sohbetin ardından Tekkiraz Beldesine geçildi. Ziyaret kapsamında, Tekkiraz Belediye Başkanı Necdet YILMAZ, Belde ve Belediye hakkında Kaymakam Mustafa DEMİR’e kısa bir brifing verdi. Burada Sayın Kaymakam Mustafa DEMİR, “Devlet olarak sizlerin ayağına geldik. Sorunlarınızı, sıkıntılarınızı çekinmeden sıkılmadan bize aktarın” dedi. Daha sonra vatandaşların istek ve arzularını dinledi ve buradan Tekkiraz Jandarma Komutanlığına geçildi. Buradaki kısa ziyaretin ardından Tekkiraz Ticaret Meslek Lisesine ve Tekkiraz İlköğretim Okuluna geçilerek Okullardaki öğretmen ve öğrencilerin sorunları hakkında bilgi alındı.

Ardından Tekkiraz Aile Hekimliği ziyaret edildi. Buradaki sağlık personeli ile görüşen İlçe idare şube başkanları ve yöneticiler; sağlık çalışanlarının verdiği brifingin ardından ziyaret sona erdi. İlçe Kaymakamı ve beraberindekiler Yenikent Belediye Başkanı ve Tekkiraz Belediye Başkanına ev sahiplikleri için teşekkür ederek ziyaret sona erdi.

 

 

5/2/2012 12:00:00 AM
Yönetmeliğin tam metni ve ekleri sunulmuştur.
Kanunun tam metni ve ekler sunulmuştur.
İlçe İnsan Hakları Kurulu Görevleri
Tüketiciler ve satıcılar arasında çıkan uyuşmazlıkları çözümlemek
Hizmetin belirtilen sürede tamamlanmamasındaki ilk müracaat yeri
Dilek ve Şikayetleriniz için online Kaymakamlığımıza başvurabilirisiniz

T.C. Ünye Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi © Copyright 2012.Tüm Hakları Saklıdır.

TELEFON & FAKS: +90(452) 323 10 01 /+90(452) 333 20 00
ADRES : Ünye Kaymakamlığı Hükümet Konağı 1. kat 52300 Ünye/ORDU/TÜRKİYE